KAZANÇLARINIZ


Biz Yönetirsek kazancınız;

BİNANIZIN YÖNETİMİ TARAFIMIZDAN YAPILDIĞINDA

-Aidat vb. ödemelerinizi, bankada sıra beklemeden, dilerseniz kredi kartı ile güvenli ve pratik bir şekilde yapabileceksiniz..
-Kat maliklerine verilecek şifre ile her malik, istediği zaman internet sitemize girerek, nereye ne kadar harcama yapıldığını ve kendi borcunu ya da varsa fazla ödemelerini görebilecektir.
-Kullandığımız internet programı sayesinde, mülk sahipleri kiracılarının düzenli ödeme yapıp yapmadıklarını kontrol etme imkânına sahip olacaklardır.
-3 ayda bir tarafımızdan hazırlanan özel ve gizli anketler ile apartmanın sorunları hakkında bilgi toplanacak ve bu sorunların çözümü için çaba sarf edilecektir. Böylece sakinler arasında oluşabilecek husumet de önlenmiş olacaktır.
-Çalışan personelin işe giriş bildirgelerini ve aylık SSK bildirgelerini hazırlamakla uğraşmayacaksınız
-Hizmet personelinizin yıllık izin formlarını hazırlamayacak, yıllık izine ayrıldığında yerine kimi bulacağız diye dert etmeyecek, izin kullanmazsa ne yapacağım diye düşünmeyeceksiniz
-Defterlerinizin yıllık noter defter tasdiki ile uğraşmayacaksınız
-Çalışanlarınızın kıdem tazminatı fonu ayrılması gibi teknik konuları dert etmeyeceksiniz.
-Parasını ödemeyen komşunuzu icraya vermek zorunda kalmayacaksınız
-Binamızı sigorta yaptırdık mı, yangın tüplerimiz dolu ve kullanıma hazır mı diye dert etmeyeceksiniz
-Ortak kullanım alanları olan, çatınızın aktarılması, merdiven boşluğunun boyatılması, dış cephenin boyatılması işleri yaptırılacağında fiyat teklifleri, bu teklifi veren firmaların güvenilirliği, en uygun fiyata en kaliteli şekilde kime yaptırılacağı bizim tarafımızdan hazırlanacak, Teklifler size gelecek ve siz kararı vereceksiniz.
-Apartmanın/Sitenin ihtiyacı olduğunda asansörcü, elektrikçi, tesisatçı gibi ustaları aramayacak yapılan işin düzgün yapılıp, yapılmadığını kontrol için ustaların başında beklemeyeceksiniz. Bunu sizin yerinize biz yapacağız.
-Apartmanınızın/Sitenizin masraflarını dairelere nasıl paylaştıracağım diye düşünmeyeceksiniz. Arsa payıymış, eşitmiş, adam başınaymış gibi sorunlar sizi rahatsız etmeyecek
-Yıllık Olağan ya da Olağanüstü toplantılarınızın usulüne uygun yapılması ve alınan kararların kanuna uygunluğu konusunda bir kuşkunuz kalmayacak. Alacağınız kararlar Kat Mülkiyeti Kanununa uygun olacaktır.
-Apartman/Site hizmet görevlilerinizin işe giriş ve çıkışlarında Bölge Çalışma Müdürlüklerine verilecek resmi evrakları tanzim etmekle uğraşmayacaksınız.

SitePlusSmart 2022 ©